Экскурсии по Украине
Главная

Замки західної України

Хотин-Кривче-Кам'янець-Подільський

Виїзд групи з м. Черкаси  орієнтовно о 20:00 вечора (за місцем замовлення)

1 день.
Приїзд групи. Поселення у  готель/хостел.
Огядова пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському.
На ексклюзивному екскурсійному маршруті  туристам буде запропоновано огляд вулиць та площ, історичних місць та архітектурних ансамблів міста, розповідь про видатних діячів, а також історичних постатей, що внесли вагомий вклад у формування та розквіт Кам’янця і Подільського краю.
Судово-адміністративні будівлі міста: Руський магістрат, Польский магістрат і його підземелля, Окружний суд; фінансові заклади: Армянський торговий дім, Комерційний банк, Селянський банк, Російський банк; маєтки: садиба Чарториських, будинок Потоцьких; храмові ансамблі: собор Олександра Невського, Петропавлівськая, Троїцькая, Миколаївськая; костьоли та монастирі: комплекс кафедрального Петропавлівського костьолу (Тріумфальная арка, палац католицького єпископа, мусульманський мінарет), Домініканский костьол і монастир, Францисканський монастир та костьол, Тринітарский костьол, руїни Армянського Миколаївського собору та Кармелітського костьолу ( Казанського собору). Фортифікаційний комплекс Кам’янця-Подільського – башні Гончарна, Захаржевськая (На броді), Каземат-Лабораторія, гідротехнічні фортифікаційні споруди Руських і Польських ворот, Турецький та Армянський бастіони, порохові склади та казарми гарнізону; освітньо-просвітницькі заклади.
Огляд експозицій та виставок місцевого історичного музею: археологічний відділ (колекція археологічних знахідок часів від палеоліту до Київської Русі), картинна галерея.
Обід.
Екскурсія в Стару та Нову фортеці, відвідування підземелля (експозиція «Штурм  Кам’янецького замку турецькими військами 1621р.»), Новий замок, Замковий міст.
Вільний час.      Повернення до готелю.

2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Каменец-Подольский: туда и обратноПочаток автобусної  екскурсії  з  м.Хотин. Відвідування  Хотинської фортеці, яка розташована на березі повноводного Дністра. За «охоронника» править їй пам’ятник гетьману Петру Сагайдачному, встановлений біля входу до цитаделі.  Вона вабить усіх туристів своїми стрімкими вежами та красою декорованих мурів, висота яких сягає більше 60 м. с.Кривче (Борщівського району Тернопільської області) Це невеличке село було укріплене потужним п'ятибаштовим замком, спорудженим польськими магнатами Контськими ще на поч.17 ст. для захисту краю від турків та татар. Але не сам замок приваблює до Кривче відвідувачів: неподалік села в лісі між стрімкими скелями існує вхід до унікальної Кристалічної печери однієї з найкрасивіших серед підземного світу печер, якими славиться Борщівщина.
Екскурсія печерою Кристалічною здійснюється по електрофікованому туристичному маршруту, який вперше був прокладений ще 1938 р. і нині охоплює близько 1 800 м. Вхід до Кристалічної печери являє собою 500-метровий по довжині звивистий коридор, що проходить природним тектонічним розломом. Лише після подолання цього коридору відвідувачі вступають на початок туристичного маршруту, на якому у залах та коридорах печери вони зустрінуться віч-на-віч з реальними та міфічними мешканцями печери, помилуються красою  природнього  оздоблення печери - килима "молочного кришталю", спіймають за хвіст птаха щастя, та разом з незабутніми враженнями повернуться назовні. Вільний час. Повернення додому.
ВАРТІСТЬ НА 1 особу у ГРН, (при групі 16 осіб + 1 керівник)

Хостел -  зручності на поверсі. Центр міста. 530 грн.

або

Готель  - всі зручності у номері. Готель у центрі міста. 620 грн.

У вартість входить:

У вартість туру не входить: